Regulamin kilka zasad

Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym Regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.
 1. Rezerwacji pobytu można dokonać osobiście, telefonicznie, lub pocztą elektroniczną. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30% kosztów pobytu w formie zadatku.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu Państwa przyjazdu zgodnie z ustalonym terminem. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, z przyczyn od nas niezależnych należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.
 3. Zadatek jest bezzwrotny, chyba że rezygnacja z rezerwacji nastąpi najpóźniej na 31 dni przed zaplanowanym rozpoczęciem pobytu. W takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconej kwoty. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 4. Doba pobytowa rozpoczyna się o 15:30 w dniu przyjazdu a kończy się o 10:00 w dniu wyjazdu.
 5. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości dotyczących korzystania z urządzeń technicznych, zastrzeżeń bądź awarii prosimy o  kontakt z gospodarzami.
 6. W domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczący również łazienek).
 7. Osoby nie zameldowane mogą przebywać na terenie domu wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy.
 8. Prosimy o niezakłócanie spokojnego pobytu oraz przestrzeganie ciszy nocnej innych gości.
 9. W przypadku opuszczania domu prosimy o pozamykanie wszystkich okien, wyłączenie urządzeń pobierających prąd elektryczny (oświetlenie, telewizory).
 10. Parking mieszczący się na terenie Gospodarstwa jest bezpłatny, niestrzeżony.
 11. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.
 12. Prosimy o przestrzeganie przepisów z zakresu ochrony środowiska, w szczególności: prosimy o segregację śmieci – pojemniki na   szkło i plastik znajdą Państwo na zewnątrz budynku.
 13. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy schodach, użytkowaniu urządzeń  elektrycznych oraz na zewnątrz domu ,drodze dojazdowej do budynku.
 14. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zagubienie lub zniszczenie przedmiotów  wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić  gospodarzy o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 15. Prosimy o pozostawienie zwierząt w domu. Z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy żadnych zwierząt.


Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia. Bardzo będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii z pobytu.


Gospodarze

  X

  Zapytaj o nocleg  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gospodarstwo Agroturystyczne „Nad Wołosatką”, Stuposiany 2/2, 38-713 Lutowiska. Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.